Nasıl Kullanılır

Tala Karınca Yumurtası Yağı Kullanımı;

İstenmeyen tüyleriniz den daha kolay bir şekilde arınmak istiyorsanız ürünümüz olan Tala  karınca yumurta yağını kullanarak bu amacınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanım için ilk olarak bölgeye sürülen bu ürün daha sonra 5 dakika gibi yüzeyde durdurulur ve ardından soğuk su ile arındırılarak kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Belirtilen zararı bulunmayan bu ürün sizlere hiçbir olumsuzluk yaşatmadan sorunlarınızdan kurtulmanıza yardımcı olur.

Kökünden alınan tüyler belli bir süre sonra daha da görülmez.  Her cilt tipi için uygun olan bu ürünü hemen satın alarak sorunlu bölgeye uygulayarak  görebilirsiniz. Üstelik çok uygun fiyatlardan. Ürün haricen kullanılmaktadır. kullanmadan önce doktorunuza danışmalısınız.

Acvit Hair Removal Cream Kullanımı;


Kremi tüyleri tamamen kapatacak şekilde yayarak doğrudan sürünüz,
Ufak dokunuşlar ile masaj yapınız,
Kremi 3- 4 dakika cildin üzerinde bekletiniz,
Ve küçük bir alanda test ediniz,
Tüyler tam anlamı ile çıkıyor ise spatula yardımı ile yada bir peçete yardımı ile temizleyiniz,
Eğer gerekir ise cildinizde biraz daha bekletiniz,
Bu süre 6 dakikayı geömesin,
Kullandıktan sonra cildinizi iyice yıkayıp durulayınız.

 

www.talakarincayumurtasiyagi.net Kullanıcı Yorumları

 • Haykuhi , 20 Mart 2014 - 15:14

  Merhaba,ben Ermenistandan yaziyorum. bu urun ben nasil alabilirim ve eyer fiyati dolarinan soylerseniz cok sevinirim. tesekkurler

  Cevapla
 • tunc bulut , 6 Ekim 2014 - 14:52

  merhaba , bu krem tuyleri kokunden mi dokuyor yoksa digerleri gibi sadece yuzey deki killar gidip koke birsey yapmiyormu ?ve dokulen tuyler ne zaman sonra tekrar cikiyor ,?

  Cevapla
 • Meltem , 22 Mayıs 2016 - 16:33

  Kollar yüz ense dudak özel bölge koltukaltı bu sandıkları tüm bölgeler de kullanılabilir mi?bir de önce sabunla güzelce yıkayıp temizlerken sonra mı o bölgeye olarak sürülecek ilk seans kuaför tekrar çıkana kadar dedi siz 5 seans demişsinizzzz çokķkkkkkk ACİLLL Yardım düğünüm yaklaşıyor eşime daha güzel olmak istiyorum.çokkkkk ACİLLL yardım lütfen

  Cevapla
 • Yeşim , 10 Aralık 2016 - 11:59

  Yeni doğan bebeklere sürüldügünüde duydum doğrumu sürülebilirmi?

  Cevapla

Ürün hakkında yorum yazın

*